مدیر سازمان دانش آموزی شهرستان های استان تهران:

06 اسفند، 1399

مدیر سازمان دانش آموزی از برگزاری جشن نیکوکاری به صورت مجازی برای حمایت از دانش آموزان نیازمند خبر داد

جشن نیکوکاری رزمایشی مومنانه برای حمایت از دانش آموزان کم برخوردار و نیازمند است

ابوالحسن قلی زاده اظهار کرد هر ساله با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) در اسفند ماه و روز احسان و نیکوکاری جشن نیکوکاری برگزار می کنیم که امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس این  جشن به صورت مجازی برگزار خواهد شد. 

مدیر سازمان دانش آموزی شهرستان های استان تهران گفت: شیوع بیماری کرونا فشار اقتصادی زیادی برای اقشار مختلف جامعه به وجود آورده است  از عموم مردم و خیرین خواست که با مشارکت در این جشن از دانش آموزان نیازمند و کم برخوردار حمایت کنند.

 ابوالحسن قلی زاده که در جلسه هماهنگی برگزاری جشن نیکوکاری سخن می گفت؛ با تبریک میلاد امیرالمومنین حضرت علی (ع)  امام علی (ع) را به بزرگ حامی نیازمندان و یتیمان خواند  و افزود ما نیز باید به این پیشوای خود تاسی بجوییم و  از نیازمندانی که در اطراف خودمان زندگی می کنند دستگیری نماییم.  او افزود؛ خیرین، اولیا، فرهنگیان و دانش آموزان می توانند هدایای نقدی خود را به حساب مدرسه مورد نظر خودشان یا به شماره کارت 6037997950159583  به نام سفیران مهر استان تهران واریز کنند تا برای  تهیه لباس، کفش و سایر اقلام مورد نیاز دانش آموزان هزینه گردد و در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شود.

در این نشست که شهریاری نماینده سازمان دانش آموزی شهر تهران نیز حضور داشت  فلاح و  جعفری نمایندگان کمیته امداد امام خمینی(ره)  استان تهران در خصوص نحوه راه اندازی مراکز نیکوکاری با مجوز کمیته امداد و با همکاری مسئولین آموزش و پرورش و مدیران مدارس توضیحاتی ارائه کردند.