مدیر سازمان دانش آموزی شهرستان های استان تهران :

06 اسفند، 1399

مدیر سازمان دانش آموزی شهرستان های استان تهران اعضای پیشتاز را رکن و پایه و اساس سازمان دانش آموزی دانست و اظهار کرد این سازمان وقتی دانش آموزی است که دانش آموزان تصمیم‌گیر، برنامه ریزی و اجرا کننده برنامه ها و فعالیت های سازمان دانش آموزی باشند

سازمان دانش آموزی باید توسط  اعضای اصلی آن یعنی دانش‌آموزان اداره شود

ابوالحسن قلی زاده در جلسه مجمع عمومی اعضای دختر که به صورت پخش زنده در شبکه شاد انجام شد بر حضور با نشاط و فعال اعضای مجمع در پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان تاکید کرد از اعضای مجمع دختر خواست  که مهارتها و توانمندی‌های خودشان را در گروه معرفی کنند و آثار تربیتی و مهارتی خود را برای انتشار در گروه های سازمان به اشتراک بگذارند.

 قلی زاده گفت: اعضای سازمان دانش آموزی نسبت به بقیه دانش آموزان مسئول هستند که اگر متوجه شوند که همسالان و همکلاسی‌هایشان را  آسیبی تهدید می‌کند باید به آنها کمک کنند و آنها را به فعالیت‌های گروهی و تشکلی دعوت کنند تا با حضور و مشارکت در فعالیت های جمعی و گروهی از این آسیب‌ها به دور شوند.

 او اظهار کرد از آنجایی که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب  بر حضور و مشارکت جوانان در مسئولیت های نظام مقدس اسلامی تاکید دارند؛  دانش آموزان و اعضای پیشتاز می بایست در گروه‌ها و تیم‌های مدرسه و مجموعه‌ای منطقه‌ای و استانی قبول مسئولیت کنند تا بدین ترتیب برای پذیرش مسئولیت های بزرگتر در جامعه آماده شوند.

 مدیر سازمان دانش آموزی شهرستان های تهران از اعضای مجمع خواست که با توجه به خلاقیت های نوجوانی و جوانی برای پیشبرد اهداف و برنامه سازمان دانش آموزی ایده پردازی کنند؛ نظرات و پیشنهادات و انتقادات خودشان را در گروه مجازی مجمع اعضای دختر به اشتراک بگذارند.

 در ادامه جلسه آقای غلامی کارشناس مسئول فعالیت های دانش آموزی خانم احمدیان رئیس مجمع عمومی اعضای دختر و خانم ابتدایی نائب رئیس مجمع به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

 شایان ذکر است این جلسه با حضور ۴۰ نفر از اعضای منتخب پیشتاز منطقه شهرستان های تهران و آقای رضوان پور مدیر مجامع سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند