همزمان با سراسر کشور؛

14 بهمن، 1399

مدیر سازمان دانش آموزی سیستان و بلوچستان از برگزاری پویش دانش آموزی یاوران انقلاب در این استان خبر داد.

پویش دانش آموزی یاوران انقلاب در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

محمود همت در گفت و گو با روابط عمومی سازمان دانش آموزی اظهار کرد: سازمان دانش آموزی همه ساله در ایام دهه فجر به برگزاری سلسله همایش‌های یاوران انقلاب در مرکز استان و شهرستان‌ها و مناطق با هدف گرامیداشت این رویداد بزرگ و به نمایش گذاشتن توانمندی‌ها، نظم و انسجام تشکیلاتی اقدام می‌کند.

وی افزود: امسال با توجه به شرایط کنونی و ضرورت مقابله با شیوع کرونا و ایجاد و توسعه زیر ساخت‌های فضای مجازی و شبکه شاد، این برنامه در فضای مجازی و در بستر شبکه شاد برگزار می‌شود.

مدیر سازمان دانش آموزی سیستان و بلوچستان به تشریح نحوه برگزاری این پویش پرداخت و گفت: پویش دانش آموزی یاوران انقلاب با عنوان مانور ۲ میلیونی پیشتازان در فضای مجازی، دومین یادواره مکتب تربیتی شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف تولید محتوا در بستر شبکه شاد توسط دانش آموزان و مربیان سازمان برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار به دبیرخانه استانی تا 30 بهمن ماه است.

همت قالب‌های تولیدی دانش آموزان و مربیان را در هشت محور معرفتی، شاداب سازی، فضاسازی منازل، مجری گری، سرود، شعر و دکلمه، ثبت خاطره و سرود همگانی عنوان کرد و ادامه داد: در محور معرفتی علاقمندان می‌توانند آثار خود را با موضوعات انقلاب اسلامی، گرامی داشت ایام الله دهه فجر و تجلیل از فجرآفرینان، تبیین ابعاد تربیتی شخصیت حضرت زهرا (س)، امام خمینی (ره) و شهید حاج قاسم سلیمانی، بیانیه گام دوم انقلاب و استکبار ستیزی در قالب کلیپ، پوستر، موشن گرافی، اینفوگرافی، عکس و نقاشی ارسال کنند.

وی افزود: دانش آموزان و مربیان همچنین می‌توانند آثار خود را در محور شاداب سازی با موضوع دست‌های تشویقی و فریادهای شادی واجرای آن با اعضای خانواده در قالب فیلم تولید کنند.

مدیر سازمان دانش آموزی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در محور سرود با اجرای دابسمش از سرودهای انقلابی قدیم و جدید، در محور شعر و دکلمه با موضوع شعر خوانی و دکلمه خوانی، در محور ثبت خاطره با موضوع خاطره گویی بزرگان خانواده از دوران انقلاب (فجرآفرینان)، محور مجری گری با موضوع انقلاب اسلامی، گرامیداشت ایام الله مبارک دهه فجر، تبیین ابعاد تربیتی شخصیت حضرت زهرا (س)، امام خمینی (ره) و شهید حاج قاسم سلیمانی، بیانیه گام دوم انقلاب، استکبار ستیزی و در محور سرود همگانی با اجرای سرود واحد به صورت انفرادی و میکس مجموع آثار در قالب سرود همگانی در قالب فیلم با حداکثر حجم ۱۰ مگابایت از طریق سازمان دانش آموزی ناحیه و منطقه خود به سازمان دانش آموزی استان ارسال کنند.

همت خاطر نشان کرد: در محور فضاسازی منازل، آثار با موضوع فضاسازی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، تولد حضرت امام خمینی (ره) و دهه مبارک فجر با استفاده از چوب بندی و گره در قالب فیلم و عکس قابل ارسال است.