به مناسبت برگزاری انتخابات مجلس و شورای دانش آموزی در سراسر کشور؛

13 مرداد، 1399

سمنان (پانا) - امیررضا کاشفی پور نماینده نهمین دوره مجلس دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از استان سمنان و عضو هیئت رئیسه کمیسیون ورزش و سلامت، به مناسبت برگزاری انتخابات مجلس و شورای دانش آموزی در سراسر کشور، بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه نماینده سمنانی نهمین دوره مجلس دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران

متن بیانیه به این شرح است.

مجلس دانش آموزی، تجلی گاه امید به آینده و پیشرفت است. مجلس دانش آموزی، امروزه یکی از مهم ترین ارکان آموزش و پرورش به شمار می رود. جایی برای بیان دغدغه ها و مکانی برای ارائه پیشنهادها. اکنون که در آستانه برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس دانش آموزی قرار داریم، خداوند تبارک و تعالی را شاکرم که دو سال توفیق خدمت به دانش آموزان شریف استان سمنان در مجلس دانش آموزی کشور را بدست آوردم.

خواهران و برادران عزیزم، مجلس دانش آموزی، فرصتی برای ارتقاء جایگاه دانش آموزان و حرکت رو به جلو برای پیشرفت میهن اسلامی ما است.

امروز از پُر چالش ترین نیازهای دانش آموزان ما، امید به آینده درخشان، داشتن سلامت روان و برخورداری از تمامی حقوق خود است.

مشکلات فراوانی در راه خدمت وجود دارد و راهکار حل مشکلات، داشتن روحیه مطالبه گری و اراده قوی برای حرکت رو به جلو است.

نمایندگان استان سمنان که در دوره نهم مجلس دانش آموزی خوش درخشیدند، توانستند برای اولین بار، به عضویت هیئت رئیسه کمیسیون ورزش و سلامت، عضویت در کارگروه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و عضویت در هیئت تالیف سازمان پژوهش و برنامه ریزی کشور دست یابند که کمتر استانی به اندازه انگشتان دست به آن دست یافته است و این امر مهم نیز جز با همت و تلاش، میسر نشد.

ظرفیت ها و توانمندی های استان سمنان بسیار بالاست؛ از تمام دانش آموزان و به خصوص نمایندگان آینده این استان، استدعا دارم از تمام ظرفیت ها برای پیشرفت دانش آموزان استفاده کرده و خالصانه در راه دانش آموزان قدم برداشته و در برابر فشارها و مشکلات صبوری کنند که خداوند اهل صبر را دوست دارد.

در آخر از تمامی پرسنل سازمان دانش آموزی استان سمنان و همه کسانی که ما را در راه خدمت یاری دادند، صمیمانه سپاسگزارم.

با آرزوی توفیق روزافزون برای تمام دانش آموزان استان سمنان و به ویژه نمایندگان آینده مجلس دانش آموزی.