مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان خبر داد:

13 مرداد، 1399

سمنان (پانا) - طرح میزبانی به توان میلیون به همت اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان برگزار می شود.

طرح «میزبانی به توان میلیون» در سمنان به اجرا در خواهد آمد

محمدرضا عرب پور مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان در تشریح ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت این تشکل، اظهار کرد: دانش آموزان انجمنی در برنامه ای متمرکز و ملی به مناسبت ایام الله امامت و ولایت اقدام به برگزاری طرح «میزبانی به توان میلیون» خواهند کرد. امام جعفر صادق(ع) بیان کردند: «غذا دادن به یک مومن در عید غدیر ثواب اطعام یک میلیون صدیق و پیامبر و شهید و فرد صالح را در حرم خداوند دارد» بر اساس این حدیث شریف و تاکیدات رهبر معظم انقلاب در راستای کمک مومنانه، دانش آموزان انجمنی استان سمنان قصد دارند با محوریت خدمات اجتماعی برنامه های عید غدیر امسال را برگزار کنند.

وی افزود: در این طرح که با هدف احیای اطعام عید غدیر و با توجه به پروتکل های بهداشتی ویژه امسال برنامه ریزی شده است، یک وعده اطعام میان 1500 خانوار در سطح استان در قالب ارزاق خشک و در مناطق کمتر درگیر به صورت گرم و با محوریت خانواده دانش آموزان نیازمند استان، با رعایت پروتکل های بهداشتی توزیع می شود. همچنین توزیع اقلام تبرکی، فرهنگی و بسته های بهداشتی میان دانش آموزان و خانواده های آنها و همچنین خانوارهای آسیب پذیر از دیگر برنامه های پیش بینی شده در سطح استان است که خیرین محترم می توانند با شماره گیری کد #880* در هدف گذاری اطعام یک میلیون نفر در کل کشور شریک شوند.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان سمنان خاطرنشان کرد: ویژه برنامه دیگری که به مناسبت این ایام مبارک در استان اجرا خواهد شد، برپایی کاروان شادی دوچرخه سواری «غدیری شو» است که با حرکت در محلات مختلف سطح شهر و اجرای سرودهای شادانه عید غدیر و اهدای هدایا در محلات محروم شهر، سعی در القای فضای شادی و نشاط متناسب این ایام در روزهای منتهی به عید غدیر را دارد.