24 شهریور، 1400

مدیر کل ورییس شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی اردبیل از برگزاری غیرحضوری شورعاطفه‌ها برای تقسیم نشاط در بین دانش‌آموزان این استان خبر داد.

برگزاری "شور عاطفه‌ها" در استان اردبیل به‌صورت غیرحضوری است

احمد ناصری،مدیر کل ورییس شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی اردبیل اظهارکرد: امسال همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه‌ها با عنوان  "شور عاطفه‌ها" در تمامی نقاط این استان برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه "شور عاطفه‌ها از روز شنبه ۲۰ شهریور ماه شروع شده و تا روز جمعه ۱۱ مهرماه ادامه دارد" افزود:  به علت شیوع ویروس کرونا، شور عاطفه‌ها به صورت فیزیکی برگزار نخواهد شد و تلاش شده مردم و خیرین کمک های نقدی خود به دانش آموزان کم‌بضاعت را به صورت غیرحضوری و از طرق مختلف از جمله سامانه آنی پرداخت انجام دهند..

این مقام مسئول با بیان اینکه "نیاز اساسی محصلین علاوه بر وسایل مدرسه  و نوشت افزار، کمک هزینه تحصیلی وملزومات آموزشی است، تصریح کرد: دغدغه اصلی ما این است که در ایام کرونایی هیچکدام از دانش آموزان به علت مشکلات و نیازهای مالی از تحصیل محروم نشوند.

ناصری بیان کرد: شماره کارت :۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۵۲نزدبانک ملی  به نام کمیته امداد استان و کدآنی پرداخت : *۸۸۷۷*۰۴۵# هم پل ارتباطی آسان و راحت برای همه اقشار مردم است که انتظار می‌رود برای تامین نیازهای اساسی دانش‌آموزان بی‌بضاعت این اداره کل را در رسیدن به اهداف الهی ،انسانی خود بیش از پیش یاری کنند. 

گفتنی است:این پویش با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند برگزار می‌شود که با توجه به شیوع کرونا ،ارائه ملزومات و تجهیزات آموزش غیر حضوری دانش‌آموزان و پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی، در اولویت این طرح قرار گرفته است.

به منظور رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، همچون سال گذشته پایگاه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) هم در سطح شهرها مستقر نخواهد شد و جذب کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها از روش‌های غیرحضوری انجام می‌شود