13 شهریور، 1400

عباس باستانی؛ مدیر سازمان دانش آموزی شهر تهران ضمن اعلام این خبر در راستای گسترش فرهنگ حسینی و عشق به اهل بیت (ع) از نوگلان حسینی (مداحان دانش آموز) تجلیل می‌شود.

فراخوان پانزدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی

عباس باستانی؛ مدیر سازمان دانش آموزی شهر تهران ضمن اعلام این خبر گفت: سازمان دانش آموزی شهر تهران و شبکه قرآن و معارف سیما با همکاری فرهنگ سرای اندیشه، در راستای گسترش فرهنگ حسینی و عشق به اهل بیت (ع) و با هدف شناسایی استعدادهای مداحی، نوحه خوانی و مرثیه خوانی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و خاندان پاک و مطهر ایشان، چهاردهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی (مداحان دانش آموز) را به صورت مجازی برگزار می کند.

وی افزود: تمامی دانش آموزان پسر علاقمند در کلیه مقاطع و پایه های تحصیلی در سراسر کشور می توانند جهت ثبت نام و شرکت در این برنامه، یک ویدئوی ۳ تا ۵ دقیقه ای به صورت افقی (حداکثر تا ۱۰ مگابایت) از مداحی خود را از طریق درگاه‌های اینترنتی www.nogolanhosseini.ir و یا www.qurantv.ir و یا از طریق لینک ثبت نام http://۱۰a.ir/ST۲ بارگذاری و ارسال کنند.

باستانی در خصوص شاخص های داوری خاطرنشان کرد: مدح و مرثیه، صوت و لحن، نوحه‌خوانی و حُسن اجرا مورد بررسی و توجه خواهد بود.

گفتنی است مهلت ثبت نام و ارسال فیلم مداحی تا ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۰ می باشد و علاقه مندان، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌‌های ۱۵-۸۸۵۰۵۵۱۳-۰۲۱ فرهنگ‌سرای اندیشه تماس حاصل فرمایند.