مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی:

02 شهریور، 1400

مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی از اعلام نتایج پویش رای اولی ها خبر داد و گفت: پویش دانش‌آموزی رأی اولی‌ها به منظور مشارکت حداکثری دانش آموزان رأی اولی در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر راه‌اندازی شد.

نتایج پویش رای اولی ها اعلام شد

علی رمضانی در گفت و گو با روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی گفت: پویش دانش آموزان رای اولی ، ابتکاری خلاقانه از سوی اداره کل فرهنگی،هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش ویژه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بود که با هدف همگرایی و, مشارکت حداکثری، آگاهانه و پرشور بخصوص دانش آموزان رای اولی در انتخابات خردادماه 1400 صورت پذیرفت.
وی ادامه داد: دبیرخانه پویش رای اولی ها به اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران واگذار شد و پس از آن فعالیت دبیرخانه مذکور پس از ابلاغ، نسبت به تشکیل و راه اندازی کانال رای اولی ها در بستر پیام رسان دانش آموزی(شبکه شاد) اقدام و باعضوگیری و دریافت آثارشروع بکار کرد.
رمضانی خاطر نشان کرد: اعضای کانال رای اولی ها تا روز 27 خردادماه 1400 به حدود 17000 دانش آموز رای اولی رسید و تعداد 481 اثر دانش آموزی شامل (بیان احساس و شوق حضور در انتخابات در سن تکلیف سیاسی  ، شاخصه های   رییس جمهور وچرا در انتخابات شرکت می کنیم ) به این کانال ارسال و بارگذاری و منتشر  شد 
مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی گفت: پس از بررسی و  داوری نهایی از این مجموع تعداد 50  اثر برگزیده و معرفی شد که اسامی برگزیده گان به این شرح است: 

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

پایه

مدرسه

شهر

استان

1

الهه رفسنجانی

نهم

شهدا جوادیه و الهیه فلاح

رفسنجان

کرمان

2

آرین جلیلیان

دهم

امام خمینی

اسلام آباد غرب

کرمانشاه

3

امیر محمد اکرامی

دوازدهم

اسلامیه

مشهد

خراسان رضوی

4

امیر علی محمدی

هفتم

انصار

سمنان

سمنان

5

بهار ظهراب

یازدهم

فرزانگان

خرم آباد

لرستان

6

اسما کریم پور

دوازدهم

حکمتیه

قلعه گنج

کرمان

7

الناز ستایش

هفتم

سما

دهدشت

کهگیلویه و بویراحمد

8

رضا میرزایی

هشتم

شهید قاضی طباطبایی

نمین شهر

اردبیل

9

بهاره نیکان

هشتم

امیر جهان صنعی

مشهد

خراسان رضوی

10

پرنازعابدی

یازدهم

دکتر ذاکری

 

قزوین

11

رویا رستمی

دهم

اندیشه

چالدران

آذربایجان غربی

12

زهرا ابراهیمی

دوازدهم

فرزانگان

 

قم

13

زهرا جلالی فرد

یازدهم

آیت الله مستقیم

رشت

گیلان

14

زهرا سلاجقه

متوسطه اول

حضرت زینب

 

کرمان

15

زهرا علی ئی

دهم

شاهد معراج

تهران

تهران

16

زهرا قربان زاده

یازدهم

خریجه کبری

سراب

آدربایجان شرقی

17

زینب یزدانی یکتا

یازدهم

سوره

آبیک

قزوین

18

سایان یاری

دهم

رکسانا میناشی

اسلام آبادغرب

کرمانشاه

19

سهیل تیموری فرد

متوسطه دوم

امیرکبیر خوی

خوی

آذربایجان غربی

20

شاهین شعیبی

نهم

شهید میر حسینی

هیرمند

سیستان و بلوچستان

21

حسین بدرلو

دوازدهم

دبیرستان مولوی

بهارستان

شهرستان های استان تهران

22

علی مروت

یازدهم

علامه حلی

ساوه

مرکزی

23

غلامرضا  پیرزاده دربندی

دوره دوم

امیرکبیر

گلبهار

خراسان رضوی

24

فاطمه آبسالان

دهم

پروین اعتصامی

 

کرمان

25

فاطمه آخریان

یازهم

فاطمیه

تهران

تهران

26

فاطمه اشرفیان

دوازدهم

فاطمیه

 

مرکزی

27

فاطمه پرویزی

دوازدهم

فاطمه الزهرا

اسلام آباد غرب

کرمانشاه

28

فاطمه ساده

دوازدهم

رضوان

 

تهران

29

فاطمه طیبی

هفتم

دانشوران

ماهشهر

خوزستان

30

فاطمه علیوند

هفتم

حضرت معصومه

تبریز

آذربایجان شرقی

31

فاطمه مرادی

هشتم

عفت

دشتی

بوشهر

32

کوثر مصطفی زاده

هشتم

کوثر

چایپارا

آذربایجان غربی

33

حنانه میرزایی

دهم

محراب

ساوه

مرکزی

34

محمد امین فکور خالقی

هشتم

علامه جعفری

طرقبه

خراسان رضوی

35

محمد حسین روشن قیاس

یازدهم

درخشنده صراف

 

یزد

36

محمدطاها سارانی

 

شهید میرحسینی

هیرمند

سیستان و بلوچستان

37

محیا تهرانی فر

نهم

شهید قوی دل

مشهد

خراسان رضوی

38

محیا شاه محمدی

یازدهم

حضرت رقیه

دماوند

شهرستان های استان تهران

39

ملیکا خسروی

هشتم

انقلاب اسلامی

رشت

گیلان

40

مهسا امیدی

دوازدهم

فاطمیه

شازند

مرکزی

41

یاسمن سلیمی

دوازدهم

الغدیر

 

کرمانشاه

42

رقیه رفسنجانی

یازدهم

بی بی کوچک فلاح

رفسنجان

کرمان

43

نیما شکروی

دوازدهم

علی ابن ابی طالب

ساوه

مرکزی

44

نیلوفر طاهری شکیب

دوازدهم

فاتحی یک

 

قم

45

نرگس سادات طباطبایی

دوازدهم

کوثر

مرودشت

اصفهان

46

مصطفی جامی

هفتم

ایت الله مدرس

جویبار

مازندران

47

مهدیه یوسف زاده

دهم

شاهد صدیقه کبری

سلماس

آذربایجان غربی

48

محمدرضا عارفخانی 

هشتم

حسینی شریفی

کردکوی

گلستان

49

مریم نادعلی جوزانی فرد

یازدهم

هنرستان دهخدا

ملایر

همدان

50

سیده نگار زمانی

دوازدهم

الزهرا

بیجار

کردستان