رئیس سازمان دانش‌آموزی استان هرمزگان خبر داد

31 مرداد، 1400

اسماعیل خرامیده از برگزاری پویش مناسبتی ایام محرم و صفر با هدف گرامیداشت ماه‌های محرم و صفر و ترویج فرهنگ نجات بخش نهضت حسینی، در استان هرمزگان خبر داد.

برگزاری پویش مناسبتی ایام محرم و صفر

به گزارش روابط عمومی سازمان دانش آموزی استان هرمزگان، اسماعیل خرامیده با اعلام این خبر افزود: این پویش از ۱۹ مردادماه با هدف گرامیداشت ماه های محرم و صفر و ترویج فرهنگ نجات بخش نهضت حسینی (ع) ، عزاداری سرور و سالار شهیدان، غنی سازی اوقات فراغت مربیان و دانش آموزان و همچنین شناسایی استعدادهای دانش آموزان و مربیان آغاز و انتظار می‌رود مربیان گرامی و دانش‌آموزان پیشتاز عزیز همانگونه که در سایر پویش ها فعال بوده اند در این پویش نیز بیش از پیش فعالیت کنند.

وی خاطر نشان کرد: برابر جلسه ای که با همکاران در شهرستان‌ها و مناطق برگزار شده از مسئولین شهرستانها خواسته شده که پس از مطالعه دقیق شیوه نامه پویش مناسبتی ایام محرم و صفر به شیوه‌های مختلف بویژه در برنامه شاد و فضای مجازی دانش آموزان را از مفاد شیوه نامه مطلع کنند.

رئیس سازمان دانش آموزی استان در پایان اظهار داشت: علاوه بر تقدیر کشوری که از برترین های پویش بعمل خواهد آمد، در استان نیز ۱۰ نفر برگزیده شامل ۵ نفر دختر و ۵ نفر پسر تقدیر خواهند شد.