23 مرداد، 1400

یکی از دغدغه‌های مهم معلمان امروز، عدم دسترسی دانش‌آموزان بی بضاعت یا کم درآمد جهت حضور در کلاس‌های آنلاین شبکه آموزشی شاد است؛ با توجه به همین موضوع و در راستای کمک‌های مومنانه، طی مراسمی 2 دستگاه گوشی هوشمند به دانش‌آموزان منطقه اهدا شد.

اهداء 2 دستگاه گوشی هوشمند به دانش‌آموزان کم برخوردار منطقه 19

مهدی شاملو معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه ۱۹ به همراه فاطمه فرهمندنسب؛ مدیر سازمان دانش آموزی منطقه، از اهداء دو دستگاه گوشی هوشمند به دانش آموزان بی بضاعت منطقه، خبر داد.

وی بیان کرد: با شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال ۹۸ و تعطیلی فعالیت‌های آموزشی مدارس به صورت حضوری، شبکه آموزشی شاد از سوی وزارت آموزش و پرورش به منظور استمرار فرایندهای آموزشی در فضای مجازی و برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین طراحی شد و در این راستا لازم است دانش آموزان از گوشی هوشمند برخوردار باشند.

شاملو ادامه داد: با توجه به وجود مشکلات فراوان در شرایط کرونا، همه دانش‌آموزان در چگونگی ارتباط با معلم و دریافت دانش از مبدأ رصد شدند و دانش‌آموزانی که با مشکل عدم دسترسی به تلفن همراه در شرایطی که وجود مشکلات اقتصادی انکارناپذیر و شیوع بیماری کرونا مزید بر علت است، در صدد برآمدیم تعدادی از دانش‌آموزان را که بدلیل نداشتن گوشی همراه از تحصیل دور شده اند را فراموش نکنیم و با اهدا تبلت و گوشی به دانش‌آموزان نیازمند، زمینه تحصیل آنها را فراهم کنیم.

معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه ۱۹  در پایان گفت: از سازمان دانش آموزی که در حرکتی خداپسندانه با عنوان «کمک‌های مومنانه» به اهدا دو دستگاه گوشی هوشمند برای حضور دانش‌آموزان بی بضاعت در کلاس های درس در شبکه آموزشی شاد اقدام کردند، تشکر می‌کنم.