18 مرداد، 1400

مدیر سازمان دانش آموزی استان آذربایجان شرقی از کسب ۶ رتبه اول کشوری توسط دانش‌آموزان پیشتاز استان در جشنواره زمستان شاد خبر داد.

درخشش دانش‌آموزان آذربایجان شرقی در جشنواره زمستان شاد سازمان دانش‌آموزی کشور

صمد علیزاده در این خصوص گفت: جشنواره زمستان شاد با عنوان شادمانه های برفی با هدف تجمیع و جریان سازي فعالیت ها و پویش هاي زمستانه سازمان دانش آموزي  در ۶ محور و پویش دهه بصیرت، یاوران انقلاب، بوسه بر بهشت، سپاس مربی، جشن نیکوکاری و جشن تولد زمین برگزار شد.

وی ادامه داد: پس از ارسال شیوه نامه به نواحی و مناطق و سپس مدارس و اطلاع رسانی در کانال های و گروه های فضای مجازی، آثار رسیده به سازمان دانش آموزی ناحیه و منطقه پس از پایش اولیه به استان ارسال شده و پس از پایش نهایی، آثار برگزیده توسط استان به سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران ارسال شد.

مدیر سازمان دانش آموزی استان گفت: آثار دریافتی پس از داوری در کانال دانش‌آموزان پیشتاز استان و کانال مربیان پیشتاز استان با آدرس irsto_p_azarsharghi@ و irsto_m_azarsharghi@  و آثار ارسالی به سازمان دانش آموزی کشور نیز  در سامانه ارتباطی پیشتازان (ساپ ) به آدرس parvareshi۴@  در شبکه شاد بارگذاری شد.

وی اضافه کرد: با پایان جشنواره زمستان شاد، آثار ارسالی پس از داوری جهت برگزاری نظر سنجی در سامانه ارتباطی پیشتازان کشور (ساپ)  به آدرس parvareshi۴@ بارگذاری شد و در نهایت دانش‌آموزان استان در شش محور موفق به کسب رتبه اول کشوری شدند.

علیزاده گفت: در محور پویش بصیرت اثر دانش آموز فاطمه امیرخانی از منطقه ملکان، در محور یاوران انقلاب(فضاسازی منزل) اثر دانش‌آموزان ستایش و ثنا احمدی و در محور بوسه بر بهشت (بوسه بر دستان مادر) اثر دانش آموز مبینا فهیمی از منطقه جلفا ، در محور بوسه بر بهشت (بوسه بر دستان پدر)  اثر دانش آموز هستی زینلی از بناب در محور شور نیکوکاری اثر دانش آموز رها فرهنگ از ناحیه یک تبریز و در محور جشن تولد زمین نیز اثر زینب پاکدوست از آذرشهر، منتخب کشوری هستند و با اهدای جوایزی تجلیل خواهند شد.