01 بهمن، 1398

در نشست صمیمانه‌ای که بین مسئولان سازمان دانش‌آموزی کشور و علی الهیار ترکمن برگزار شد، معاون وزیر آموزش و پرورش ضمن تبریک انتصاب آقای بحری‌زاده به عنوان قائم مقام سازمان دانش‌آموزی گفت: با توجه به نگاه ویژه وزیر آموزش و پرورش به نقش سازمان دانش‌آموزی ما هم بر حمایت همه‌جانبه از فعالیت‌های تربیتی و تشکیلاتی این سازمان تأکید می‌کنیم.

معاون وزیر آموزش‌وپرورش: با تمام وجود از فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی حمایت می‌کنیم

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با تبیین نگاه وزیر آموزش و پرورش درباره فعالیت‌های دانش‌آموزی تاکید کرد خوشبختانه ایشان نگاه کاملاً مثبتی به سازمان دانش‌آموزی و فعالیت‌های دانش‌آموزی دارد که سرمایه خوبی برای سازمان و اعضای پرتلاش آن محسوب می‌‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، در نشست صمیمانه‌ای که بین مسئولان سازمان دانش‌آموزی کشور و علی الهیار ترکمن برگزار شد، معاون وزیر آموزش و پرورش ضمن تبریک انتصاب آقای بحری‌زاده به عنوان قائم مقام سازمان دانش‌آموزی گفت: با توجه به نگاه ویژه وزیر آموزش و پرورش به نقش سازمان دانش‌آموزی ما هم بر حمایت همه‌جانبه از فعالیت‌های تربیتی و تشکیلاتی این سازمان تأکید می‌کنیم.

الهیار ترکمن با برشمردن ویژگی‌های کار تشکیلاتی گفت: اساساً فعالیت‌های تشکیلاتی از عمق و کیفیت بالاتری برخوردار است و ماندگاری بیشتری در ذهن و جان دانش‌آموزان خواهد داشت. باید با استفاده از ظرفیت‌های هیئت امنای سازمان دانش‌آموزی و با تعامل بیش از پیش با مجلس شورای اسلامی و ارکان وزارت آموزش و پرورش جایگاه سازمان دانش‌آموزی را به سمت شکوفایی هدایت کنید.

او با تبیین نگاه وزیر آموزش و پرورش درباره فعالیت‌های دانش‌آموزی گفت: خوشبختانه ایشان نگاه کاملاً مثبتی به سازمان دانش‌آموزی و فعالیت‌های دانش‌آموزی دارد که سرمایه خوبی برای سازمان و اعضای پرتلاش آن محسوب می‌‌شود.

علی الهیار ترکمن در پایان برای حمایت از برنامه‌های سازمان دانش‌آموزی طبق یک بسته فعالیتی مشخص اعلام آمادگی کرد.

در این دیدار اسماعیل بحری‌زاده، مشاور معاون وزیر و قائم مقام سازمان دانش‌آموزی نیز با قدردانی از حمایت‌ها و زحمات همیشگی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منایع وزیر آموزش و پرورش از برنامه‌های سازمان دانش‌آموزی گفت: حضور ما در این جلسه به معنای سپاس از حمایت‌های حضرتعالی و اعلام آمادگی برای دریافت رهنمودها و نظرات مدبرانه جنابعالی است تا با تمام وجود این رهنمودها را در برنامه‌ریزی‌های آتی مدنظر قرار دهیم.

بحری‌زاده افزود: تقاضا داریم همواره ما را از رهنمودهای کارگشای خود بهره‌مند کنید و در صورت امکان در تقویت بودجه این سازمان حمایت‌های مضاعفی را مبذول فرمایید.

در این دیدار مجید یزدان‌پناه، مشاور رئیس سازمان، اردشیر دهقانی، معاون تشکیلات دانش‌آموزی و آقای روستایی مشاور معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع نیز حضور داشتند.