24 دی، 1398

طرح سیل مهربانی ۲با مشارکت تمامی تشکل های دانش آموزی و محوریت سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران در مدارس سراسر کشور برگزار می شود.

سازمان دانش آموزی با مشارکت سایر تشکل های دانش آموزی طرح سیل مهربانی 2 را برگزار می کند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان دانش آموزی و به نقل از اسماعیل بحری زاده سرپرست قائم مقامی سازمان دانش آموزی، پیرو مذاکرات و هماهنگی های بعمل آمده با اعضای شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی در راستای فرامین رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، درپی بروز مشکلات ناشی از بارندگی های شدید در سیستان و بلوچستان و برخی از  نقاط جنوب شرق کشور، طرح سیل مهربانی ۲ با مشارکت شورای‌های دانش آموزی ، بسیج دانش آموزی و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، دانش آموزان عضو سازمان جوانان هلال احمر و اعضای تشکیلات دانش آموزی پیشتازان سازمان دانش آموزی در سراسر کشور برگزار می شود. وی از اعضای تشکیلات پیشتازان و مجامع دانش آموزی و مربیان، نمایندگان مجلس دانش آموزی و خبرگزاری پانادرخواست کرد با تمام توان در این فعالیت مشارکت نمایند.

لازم بذکر است که مرحله اول طرح سیل مهربانی در پی بارندگی های ابتدای سال جاری با مشارکت دانش آموزان و فرهنگیان عزیز در بخش های مختلف آموزش و پرورش و تشکل های دانش آموزی برگزار شد که نقش بسزایی در ایجاد فضای همدلی، همراهی و نوع دوستی در سطح کشور داشت.

بدون شک مشارکت فعال و موثر جامعه بزرگ دانش آموزان و فرهنگیان بویژه تشکل های فعال یکبار دیگر جلوه های زیبایی از حس مشارکت جویی، مسئولیت پذیری و نوع دوستی هموطنان عزیز را به منصه ظهور خواهد رساند.