15 دی، 1398

سرپرست قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از برگزاری پویش فرهنگی «سپاس سردار» خبر داد و خطاب به مدیران سازمان دانش‌آموزی استان‌ها به جزئیات این پویش اشاره کرد.

بحری‌زاده: پویش فرهنگی «سپاس سردار» برگزار می‌شود

سرپرست قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از برگزاری پویش فرهنگی «سپاس سردار» خبر داد و خطاب به مدیران سازمان دانش‌آموزی استان‌ها به جزئیات این پویش اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دانش‌آموزی، متن پیام اسماعیل بحری‌زاده سرپرست قائم مقامی سازمان خطاب به مدیران سازمان دانش‌آموزی استان‌ها به شرح زیر است:
مدیر محترم سازمان دانش‌آموزی استان ...
سلام علیکم
ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت قهرمان رشید اسلام شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی‌(‌رضوان الله تعالی علیه) به دست شقی‌ترین دشمنان اسلام و ایران‌، سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد‌، به منظور ثبت احساسات و اندیشه‌های دانش‌آموزان پیشتاز و الگوپذیری از آن شهید والا‌مقام، پویش فرهنگی «سپاس سردار» را در قالب مسابقه دلنوشته و ‌با موضوع « منم یک حاج قاسم دیگر » در سطح کشور برگزار کند.
مراحل برگزاری مسابقه:
1-‌ دانش‌آموزان می‌توانند آثار خود را در قالب نمون‌برگ پیوست با خط خوش و خوانا در یک صفحه و 12 سطر نگارش نموده و حداکثر تا تاریخ 30 دی‌ماه 98 از طریق مربی آموزشگاه به سازمان دانش‌آموزی شهرستان و یا منطقه ارائه نمایند.
2-‌ سازمان دانش‌آموزی شهرستان و منطقه با خوانش و ارزیابی آثار از هر دوره تحصیلی و به تفکیک جنسیت حداکثر 3 اثر را انتخاب و آثار منتخب را حداکثر تا 10 بهمن‌ماه 98 به سازمان دانش‌آموزی استان ارسال نمایند.
3-‌ سازمان دانش‌آموزی استان با خوانش و ارزیابی آثار از هر دوره تحصیلی و به تفکیک جنسیت حداکثر 3 اثر را انتخاب و آثار منتخب را به صورت تایپ شده در قالب‌word حداکثر تا 15 بهمن ماه 98 به سازمان دانش‌آموزی کشور از طریق رایانامه به آدرس‌Farhangi@irsto.ir ارسال نمایند.
4-‌ سازمان دانش‌آموزی کشور ضمن تولید مجموعه آثار در قالب یک کتاب نفیس و رونمایی از آن در چهلمین روز شهادت آن سردار بزرگ هدایای برگزیدگان کشوری را به استان ها و مناطق ارسال نموده تا در هفته تربیت به ایشان اهدا شود.

 

امید است با استعانت از روح پر فتوح آن شهید والامقام در برگزاری هر چه باشکوه‌تر این برنامه موفق و موید باشید.