13 آبان، 1398

وزیر آموزش و پرورش در دبیرستان دخترانه دوره اول علی‌اکبر داور منطقه 7 شهر تهران «زنگ ملی مبارزه با استکبار جهانی» را به صدا درآورد.

نواختن زنگ استکبارستیزی در مدارس کل کشور

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم، از جمله دانش آموزان و مسئولان در مقابل لانه جاسوسی - سفارت پیشین آمریکا در تهران و همزمان در تمام شهرهای ایران برگزار شد. همزمان با روز ملی مبارزه با استکبارجهانی و روز دانش‌آموز،  وزیر آموزش و پرورش در دبیرستان دخترانه دوره اول علی‌اکبر داور منطقه 7 شهر تهران «زنگ ملی مبارزه با استکبار جهانی» را به صدا درآورد.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، زنگ استکبارستیزی به طور مشترک توسط یکی ازدانش‌آموزان مدرسه دخترانه دوره اول متوسطه علی‌اکبر داور و محسن حاجی‌میرزایی وزیرآموزش و پرورش نواخته شد.

شایان ذکر است، بر اساس مصوبه هشتصد و پنجاه و چهارمین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش، نواختن زنگ مناسبت‌های ملی ـ اسلامی در مدارس کشور ساماندهی شده است و مقرر شد در طول سال تحصیلی فقط 3 زنگ خاص به صورت هم‌زمان در مدارس کشور در 3 مناسبت آغاز سال تحصیلی، گرامیداشت دفاع مقدس(اول مهر)، روز دانش‌آموز و استکبارستیزی(13 آبان) و زنگ انقلاب اسلامی(12 بهمن) نواخته شود.