11 آبان، 1398

سازمان دانش آموزی با انتشار بیانیه‌ای، آمادگی خود را برای حضور حداکثری، شورانگیز و با نشاط خویش در مراسم راهپیمایی یوم‌ الله ۱۳‌آبان همچون سال‌های گذشته اعلام کرد

بیانیه سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت یوم الله 13 آبان 1398

ایران اسلامی امروز در پرتو هدايت هاي معمار كبير انقلاب امام رحمه الله عليه و فداكاري ها و ايثارگري هاي  شهيدان والا‌مقام، عزتمندانه‌ترین برهة تاریخی‌خویش را تجربه می‌کند ‌و ‌استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جنایتکار اكنون بیش از پیش در انزوای تاریخی خویش به سر می برد. بی تردید این سعادت الهی مرهون روحیه استکبار ستیزی و از برکات ارزشمند جبهه مقاومت است. ‌باور داریم که 13 آبان 1398 سرآغاز افول و فروپاشی آمریکاست .

ما جوانان و نوجوانان ایران سربلند به عنوان نیروهای ارزشی و انقلابی، گام دوم انقلاب اسلامی را در حالی آغاز می نماییم که جهان اسلام آبستن حوادث بیشماری است و ناجوانمردانه ترین تحریم های دشمنان در پوشش دروغين به اصطلاح بشردوست،  تلاش مي‌كند تا زندگی را بر ملت ایران سخت نمايد . اما عنصر اراده ملی و باور «ما می توانیم» ما را بیشتر از گذشته به توانایی داخلی تکیه داده و بر قدرت و عزت ما می افزاید. برماست تا با بصیرت و‌آگاهی، هوشیارتر از همیشه شرایط کنونی جهان پیرامون و‌کشور را درک نماییم.

سازمان دانش‌آموزی جمهوري اسلامي‌‌، در‌‌‌هفته بسیج دانش‌آموزی با‌تأسی از‌۳۶ هزار شهید دانش‌آموز‌کشور و درراستاي فرامين مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در بيانيه گام دوم انقلاب، آمادگی خود را برای حضور حداکثری، شورانگیز و با نشاط خویش در مراسم راهپیمایی یوم‌ الله ۱۳‌آبان همچون سال‌های گذشته اعلام داشته تا جلوه‌ای عظیم از همبستگی ملی را با شعار استکبارستیزی و مقاومت اسلامی در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی به نمایش مي گذارد.

 

سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران