10 مهر، 1398

علیرضا عسگریان، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) در مراسم جشن عاطفه ها که صبح امروز برگزارشد گفت:

برپایی جشن عاطفه ها ترویج نوع دوستی و همدلی است

علیرضا عسگریان، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) در مراسم جشن عاطفه ها که صبح امروز برگزارشد ضمن درود و صلوات به روح امام و شهدای كشور و پاسداری یاد و خاطره ایشان خطاب به دانش آموزان پيشتاز حاضر در مراسم گفت: واقعا براى بنده نظم اجراى شما جذاب و دلنشين بود و سرود پرمهر شما كه سرشار از انسانيت بود قابل تقدیر است.

عسگريان با پرسش اين سوال كه به نظر شما من چرا اينجا هستم ؟ خطاب به دانش آموزان ادامه داد: ما در سطح كشور دانش آموزان محروم فراوانى داريم كه نه تنها امكان حضور در اين جشن ها را ندارند،حتى وسايل و امکانات اوليه براى ادامه تحصيل را نيز ندارند.

وى افزود در شعارهاى سازمان دانش آموزى نوع دوستى و نيكوكارى وجود دارد كه بسيار ارزنده است. امروز دانش آموزان زيادى چشم انتظار محبت شما هستند و دست نيازشان به سوى شما و ما است.

من دست معلمان عزيز را مى بوسم چراکه يكى از صفات پيامبر معلمى است و لازم می دانم كه معلمان بیش از پیش در مورد نوع دوستى، هم دلى و ديانت با بچه ها صحبت كنند و مفاهیم انقلابی را ترویج دهند.

همچنین، محمد محمودی شاه نشین، نماینده مردم شهریار، ملارد و شهر قدس در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت این برنامه با کمک کمیته امداد برگزار شده است تا بتوانیم در کنار هم برای هم زندگی کنیم و بتوانیم برای هم نوع خود مهربانی داشته باشیم.

وی افزود: شما دانش آموزان باید از دستاوردهای ایران اسلامی و تمامیت ارزی کشور دفاع کنید تا در جنگ مغزها ثابت کنیم نام ایران در قلل بلند افراشته خواهد بود.