07 مهر، 1398

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) به سنت سنوات گذشته جشن عاطفه ها را روز چهارشنبه 10 مهرماه 98 در بیش از 50 هزار مدرسه به صورت همزمان در سراسر کشور کشور برگزار می کند.

جشن عاطفه ها در 50 هزار مدرسه کشور برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) به سنت سنوات گذشته جشن عاطفه ها را روز چهارشنبه 10 مهرماه 98 در بیش از 50 هزار مدرسه به صورت همزمان در سراسر کشور کشور برگزار می کند. این برنامه به منظور ترویج فرهنگ انفاق و نوعدوستی با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند در تأمین مایحتاج تحصیلی و نهادینه سازی آن در بین دانش آموزان اجرا میشود.

توجه به نقش خانوادهها و اولیای دانش آموزان اعم از حمایت کنندگان و حمایت پذیران با رعایت حفظ شأن و منزلت آنان ، تقویت نقش معلمان و مربیان جهت مشارکت فعالانه در اجرای مراسم ، اطلاع رسانی و ارائه گزارش های شفاف به معلمان ، دانش آموزان و خانواده های ایشان و نظارت دقیق و ارزیابی مستمر از سیاست های اجرایی این برنامه می باشد.

شایان ذکر است هدایای نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده دانش آموزان با رعایت شأن و منزلت بین خانواده های دانش آموزان نیازمند توزیع می شود. مدارسی که دانش آموز نیازمند ندارند، به عنوان مدرسه معین کمکهای خود را طی فرآیندی دقیق و کامل نظارتی به دانش آموزان محروم سایر مدارس اهداء می نمایند.

برنامه نمادین ملی جشن عاطفه ها روز چهارشنبه 10 مهرماه 98 از ساعت 30/9 لغایت 11 صبح در سالن ورزشی الغدیر شهر قدس با حضور وزیر آموزش و پرورش و رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) و مسئولین ارشد کشوری برگزار می شود. در این مراسم 700 نفر از دانش آموزان پیشتاز کشور با اجرای برنامه های تشکیلاتی و سرود همگانی، توانمندی خود را در اجرای شکوهمند این مراسم به نمایش می گذارند.