01 مهر، 1398

همزمان با بازگشایی مدارس علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر و رئیس سازمان دانش آموزی با صدور پیامی فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت و آغاز سال تحصیلی 98-99 را تبریک گفت.

علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر و رئیس سازمان دانش آموزی، آغاز سال تحصیلی  98-99 را تبریک گفت

همزمان با بازگشایی مدارس علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر و رئیس سازمان دانش آموزی با صدور پیامی فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت و آغاز سال تحصیلی 98-99 را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است :

آغاز ماه مهر، ماه مهربانی ماه شور و نشاط که یادآور روزهای خوش مدرسه و هیاهوی دنیای هم شاگردی ها و تقدس فداکارانه معلمان و مربیان است را گرامی می داریم. یقینا تقارن ماه مهر با ماه های محرم و هفته دفاع مقدس یاد آور یاد و خاطره جوانان و دانش آموزانی است که در دفاع از ارزش ها پای در راه امام حسین (ع) گذاشتند و به میدان های نبرد حق علیه باطل شتافتند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایشان، آستانه فصل پاییز و آغاز سال تحصیلی جدید که نوید بخش بهار دانش و تلاش دوباره در مسیر دانش و آگاهی و بهار تعلیم و تربیت است را به جامعه اولیا و مربیان و معلمان زحمتکش و دانش آموزان ایران زمین و به ویژه دانش آموزان پیشتاز تبریک عرض می کنم و با عنایت بر منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب و توجه ویژه وزارت آموزش و پرورش بر تحقق سند تحول بنیادین، امیدوارم سال جدید تحصیلی سال تحقق تحولات عظیم در نظام آموزشی کشور باشد. از خداوند منان توفیق و سلامتی برای جامعه خدوم معلمان و سلامتی و موفقیت روزافزون برای دانش آموزان ایران عزیزمان خواستارم. امید آنکه در سال جدید دانش آموزان بیش از پیش در راه کسب علم کوشا و پویا باشند و مسئولین و معلمان نیز هرچه بیشتر، راه گشا و چراغ راه مسیر علم آموزی و نیل به اهداف نظام مقدس تعلیم و تربیت قرارگیرند. با آرزوی توفیق

                                                                                                                                         علیرضا کاظمی