27 شهریور، 1398

سخنان رئیس دبیرخانه مجلس دانش آموزی در دومین نشست از نهمین دوره مجلس دانش آموزی

آگاهی‌بخشی برای اجرایی شدن سند تحول بنیادین  از مهم موارد مربوط به این دوره مجلس دانش‌آموزی است

زهرا پناهی‌روا، رئیس دبیرخانه مجلس دانش‌آموزی، در دومين نشست از نهمين دوره مجلس دانش آموزى گفت:در مجلس دانش‌آموزی از همه اقلیت‌ها و تشكل ها حضور دارند. ما می‌توانیم بگوییم که مجلس دانش‌آموزی نمادی از جامعه دانش‌آموزی از اقوام و مذاهب و زبان‌های مختلف و در واقع هویت ایرانی است.

پناهى روا ادامه داد: آگاهی‌بخشی برای اجرایی شدن سند تحول بنیادین یکی از رخدادهای مهم اين دوره مجلس دانش‌آموزی بوده است و سعی شده است تا آگاهی دانش‌آموزان درباره سند تحول بنیادین بیشتر شود.

رئیس دبیرخانه مجلس دانش‌آموزی به فعالیت کمیسیون‌‌های مجلس دانش‌آموزی اشاره کرد و گفت: حدود یک سال و نیم از عمر مجلس نهم می‌گذرد و در این مدت کمیسیون‌های به خوبی فعالیت خود را انجام داده‌اند و امیدواریم در مدت باقی‌مانده برای اجرای گام دوم انقلاب تلاش کنیم.

وى افزود:کارگروهی تخصصی درباره گام دوم در مجلس نهم تشکیل و کار خوب و ارزنده‌ای انجام شده است. در شش ماه دوم سال سعی می‌کنیم کارگاه‌های آموزشی در این زمینه تشکیل می‌شود.

پناهی‌روا گفت: امیدوارم اگر اعضای مجلس دانش‌آموزی انتقادها و حرف‌هایی دارند، همه ما مسئولان به آنها گوش دهیم و راهکاری برای حل مشکلاتی که بیان می‌کنند، پیدا کنیم.