23 شهریور، 1398

جلسه هماهنگی دومین نشست مجلس دانش آموزی صبح امروز با حضور قائم مقام سازمان دانش آموزی، معاونین، مشاورین و کلیه عوامل اجرایی در ساختمان مرکزی سازمان دانش آموزی برگزار شد.

جلسه هماهنگی کمیته های اجرایی دومین نشست نهمین دوره مجلس دانش آموزی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان دانش آموزی، جلسه هماهنگی دومین نشست مجلس دانش آموزی صبح امروز در ساختمان مرکزی سازمان دانش آموزی برگزار شد. در این جلسه که با حضور قائم مقام سازمان دانش آموزی، معاونین، مشاورین و کلیه عوامل اجرایی این نشست برگزار شد، به بررسی برنامه ها و مسئولیت های مربوط به مراسم دومین نشست نهمین دوره مجلس دانش آموزی پرداخته شد. در این نشست هر یک از کمیته های: هماهنگی، اجرایی، فرهنگی، پشتیبانی و روابط عمومی به ارائه نقطه نظرات و گزارش عملکرد خود پرداخته و شرح وظایف همه اعضاء به آن ها ابلاغ شد.

لازم به ذکر است که مجلس دانش‌آموزی با هدف مشارکت جویی و تربیت اجتماعی و سیاسی نمایندگان منتخب جامعه دانش‌آموزی سراسر کشور و با هدف تقویت خودباوری و مسئولیت پذیری، چشم‌انداز زیبایی از امید همراه با شور و نشاط جوانی و تصمیم سازی را برای تربیت مدیران فردا، در تاریخ 27 و 28 شهریور ماه در ساختمان مجلس سابق برگزار می شود.