19 خرداد، 1398

با حضور معاون هماهنگی، پیگیری‌های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رئیس جمهور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در شورای معاونان وزارت خانه معرفی شد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در شورای معاونان معرفی شد

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش،عصر روز یکشنبه 19 خرداد ؛ با حضور احمد شمس معاون هماهنگی، پیگیری‌های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رئیس جمهور ،  در جمع شورای معاونان این وزارتخانه سید جواد حسینی  به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش  معرفی  و حکم سرپرستی وی را از سوی رئیس جمهور به وی اعطا شد.

دکتر احمد شمس در این جلسه تاکید کرد: بنا بر ضرورت تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در اسرع وقت موضوع در دستور کار دولت قرار گرفت.

وی افزود: نشر شایعات و گمانه زنی ها در چند روز اخیر در خصوص سرپرست این وزارتخانه نشان از وجود دغدغه  جامعه برای نظام تعلیم و تربیت است.

معاون هماهنگی، پیگیری‌های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رییس جمهور،  منشا اداره بهینه وصحیح هرجامعه ای را آموزش و پرورش دانست و افزود:آنچه سرپرست  وزارت آموزش و پرورش  امروز تحویل می گیرد ،حاصل زحمات  وزرا و مدیران قبلی است و امیدواریم  دکتر حسینی جایگاه آموزش و پرورش را ارتقا دهد.

در ادامه مجتبی زینی وند رئیس سازمان مدارس و مراکز  غیر دولتی به نمایندگی از  شورای معاونان ضمن ابراز خرسندی از انتخاب  دکتر حسینی  به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: آمورش و پرورش برای رئیس جمهور جایگاه ویژه ای دارد لذا در دولت تدبیر و امید همواره  شاهد افزایش سهم بودجه آموزش و پرورش بوده ایم.

وی افزود: امید است انتظارات فرهنگیان با تلاش سرپرست آموزش و پرورش برآورده شود.

در پایان این جلسه حکم سرپرستی سیدجواد حسینی از سوی رئیس جمهور به وی اعطا شد.