ویژه دانش آموزان و اولیا:

21 اسفند، 1398

«صدای مشاور» سازمان دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد جهت ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه مشاوره تحصیلی و روان شناسی، کاهش استرس و اضطراب ناشی از شیوع ویروس کرونا، در ایامی که مدارس تعطیل است به دانش آموزان و اولیای آنان مشاوره رایگان ارائه می‌دهد.

راه اندازی  «صدای مشاور» در سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد

در این روزها که شیوع ویروس کرونا و لزوم پیشگیری و مقابله با آن، واحدهای آموزشی را به تعطیلی اجباری کشانده است. مجموعه تعلیم و تربیت استان درصدد است شرایطی فراهم نماید که زنجیره فرآیند پرورشی و آموزشی دانش آموزان قطع نشده و فعالیت ها به گونه دیگری متناسب با شرایط اضطرار استمرار داشته باشد.

در همین راستا با توجه به تاکید رییس سازمان دانش آموزی استان مبنی بر بکارگیری همه امکانات و ظرفیت‌ها جهت اطلاع رسانی دقیق در استان، مشاوران سازمان دانش آموزی اقدام به راه اندازی برنامه مشاوره تلفنی، تحت عنوان «صدای مشاور» کرده است.

ارائه خدمات مشاوره تحصیلی، ضرورت توجه به آرامش و سلامت روانی، مدیریت ماندن در خانه، مهارت های مقابله با استرس، مهارت غلبه بر ترس و مهارت پیشگیری از بیماری کرونا از جمله اهداف راه اندازی سامانه «صدای مشاور» است.

«صدای مشاور» سازمان دانش آموزی استان کهگیلویه وبویراحمد همه روزه به صورت تلفنی از ساعت 8 صبح الی 14 ظهر پاسخگوی سوالات دانش آموزان و اولیا محترم در زمینه‌های مختلف مشاوره‌ای به صورت رایگان می‌باشد.

شماره های تماس مشاور جهت ارائه خدمات مشاوره ای:

سازمان دانش آموزی استان ـ 33223381

سلیمان شهبازی دانشجوی دکترای مشاوره ـ 09171459008