23 آذر، 1399

مجلس دانش آموزی دختران استان چهارمحال وبختیاری امروز از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

برگزاری مجلس دانش آموزی دختران استان چهارمحال وبختیاری

این جلسه صبح امروز با حضور اعضای هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی دختران استان و مدیر کل و معاونین آموزش و پرورش و مسئولان سازمان دانش آموزی در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

در این جلسه که مدیریت آن به عهده اعضای هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی استان بود و به مدت 2 ساعت ادامه داشت، دانش آموزان متقاضی ایراد نطق، ضمن سخنرانی به بیان نقطه نظرات و مسایل خود و دانش آموزان منطقه و شهرستان محل تحصیل پرداختند و مسئولان آموزش و پرورش استان در جریان مطالبات و درخواست های دانش آموزان قرار گرفتند. پس از پایان نطق دانش آموزان، مدیر کل آموزش و پرورش استان پاسخگوی سئوالات و نقد های دانش آموزان بود.

فرحناز قائد امینی مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری در ادامه جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور پرشور دانش آموزان آگاه و نواندیشی که در تشکل مجلس دانش آموزی حضور دارند،گفت:«ما به دنبال این هستیم که دانش آموزان این اندیشه را بپرورانند که قادرند در این دنیای بزرگ تغییر ایجاد کنند و ما ایمان داریم که دانش آموزان می توانند؛ البته به شرطی که این تفکر در چهارچوب فکری نماند و به عمل برسد.»

وی با توجه به انتقاد اکثر دانش آموزان عضو مجلس دانش آموزی نسبت به عملکرد پیام رسان شاد افزود: شما به عنوان نمایندگان دانش آموزان می توانید نسبت به عملکرد بستر شاد پژوهش و تحلیل مناسب داشته باشید تا بدانید که این بستر چه تفاوتی با سایر بسترها دارد.

او همچنین در خصوص برگزاری امتحانات تاکید کرد: چنانچه در نیمه دوم سال تحصیلی ویروس کرونا ریشه کن شده باشد، قطعا امتحانات بصورت حضوری برگزار خواهد شد و در غیر این صورت فقط شاهد برگزاری امتحانات پایه های نهم و دوازدهم و کنکور بصورت حضوری خواهیم بود.

در پایان جلسه اعتبار نامه اعضای هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی استان به آنان اهدا شد.