29 آبان، 1399

باحضور 8 نفر از مربیان علاقمند به خبرنگاری دوره مدرسی خبرگزاری پانا برگزار شد.

دوره آموزشی مدرسان خبرگزاری پانا برگزار شد

حبیب الله رضایی مدیر سازمان دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره به این خبر گفت: در راستای اجرای بسته تحولی سازمان دانش آموزی با موضوع "هر دانش آموز یک نقش اجتماعی" و تقویت خبرگزاری پانا، دوره تربیت مدرس خبرنگاری به مدت 3 روز در بیست و چهارم، بیست و ششم و بیست و هشتم آبان ماه بصورت غیر حضوری و از طریق ویدئو کنفرانس در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

وی ضمن اشاره به رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی در اجرای این دوره افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته شده، در مراحل بعدی، آموزش 7 خبرنگار دانش آموز منتخب پسر و 7 دانش آموز خبرنگار منتخب دختر در کل استان توسط مدرسان استانی را خواهیم داشت و پس از آن آموزش 3 خبرنگار دانش آموز دختر و 3 خبرنگار دانش آموز پسر در هر شهرستان و منطقه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی همچنین افزود: در پایان این سلسله آموزش ها، آموزش کلیه خبرنگاران دانش آموز مدارس را با کمک مدرسان و دانش آموزان خبرنگار برجسته استانی خواهیم داشت.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با برگزاری این سلسله از آموزش ها شاهد تربیت خبرنگاران دانش آموز توانمندی در سطح استان باشیم.