21 بهمن، 1399

مدیر سازمان دانش آموزی آذربایجان شرقی از برگزاری جشنواره زمستان شاد با عنوان شادمانه های برفی با هدف تجمیع و جریان سازي فعالیت ها و پویش هاي زمستانه سازمان دانش آموزي خبر داد.

جشنواره زمستان شاد سازمان دانش آموزی در آذربایجان شرقی برگزار می شود

صمدعلیزاده با اعلام این خبر گفت: جشنواره زمستان شاد در 6 محور و پویش دهه بصیرت، یاوران انقلاب، بوسه بر بهشت، سپاس مربی، جشن نیکوکاری و جشن تولد زمین جهت شاداب سازی برگزار می شود.

وی با بیان این که اعضاي پیشتازان تمام دوره هاي تحصیلی، مربیان پیشتاز و خانواده اعضا و مربیان تشکل پیشتازان می توانند در این پویش شرکت کنند، ادامه داد: در رابطه با پویش های دهه بصیرت و  یاوران انقلاب علاقمندان می توانند آثار خود را تا 27 بهمن ماه به سازمان دانش آموزی ناحیه و منطقه ارسال کنند.

مدیر سازمان دانش آموزی استان افزود: دانش آموزان می توانند برای شرکت  در پویش بوسه بر بهشت نیز آثار و محتواهای تولید شده با موضوع بوسه مهر دانش آموزان بر دستان مادرران، تکریم مادران آسمانی، فضاآرایی منازل به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر، دکلمه و شعر خوانی و اجرای دابسمش با زمینه های مناسبتی را در قالب فیلم، عکس و نقاشی تا23 بهمن ماه ارسال کنند.

علیزاده بیان کرد: پویش سپاس مربی به مناسبت هفته امور تربیتی برگزار می شود و دانش آموزان می بایست آثار خود را در قالب فیلم، عکس و نقاشی از یک تا 8 اسفندماه  ارسال کنند.

مدیر سازمان دانش آموزی استان گفت: مهلت ارسال آثار برای شرکت در پویش جشن نیکوکاری 18 تا 22 اسفند ماه است که آثار تولید شده می تواند در رابطه با  همکاری و همیاری سازمان دانش آموزی و کمیته امداد امام خمینی (ره) جهت تهیه اقلام نوروزی برای دانش آموزان نیازمند توسط دانش آموزان و خانواده ها سایر ارگان ها باشد.

علیزاده بیان کرد: دانش آموزان می توانند برای شرکت در پویش جشن تولد زمین آثار و محتواهای تولید شده خود با موضوع کاشت و نگه داری نهال در مکان های عمومی مانند پارک و درب منزل و یا باغچه های منزل با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و با همکاری دوستان و خانواده را  از 15 تا 22 اسفندماه به سازمان دانش آموزی ناحیه و منطقه خود ارسال کنند.

وی گفت: آثار رسیده به سازمان دانش آموزی ناحیه و منطقه پس از پایش اولیه به استان ارسال می شود و پس از پایش نهایی، آثار برگزیده توسط استان به سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران ارسال می شود.

مدیر سازمان دانش آموزی استان تصریح کرد: گروه هاي تخصصی ارزیابی پس از بررسی، آثار منتخب را جهت اخذ آراي مخاطب در سامانه ارتباطی پیشتازان در شبکه شاد با نام ساپ و با آدرس parvareshi4@ ارائه  می کنند و منتخبین با راي مستقیم دانش آموزان انتخاب و از نفرات برتر در مراسم اختتامیه تقدیر خواهد شد.