15 بهمن، 1399

رییس سازمان دانش آموزی آذربایجان غربی همایش یاوران انقلاب، پویش دانش آموزی بوسه بر بهشت و مناظره دانش آموزی را از جمله مهترین برنامه های سازمان دانش آموزی استان در طی ایام دهه فجر عنوان کرد.

همایش یاوران انقلاب، پویش بوسه بر بهشت و مناظره دانش آموزی، برنامه های سازمان دانش آموزی آذربایجان غربی در دهه فجر

حسین عباس زاده در خصوص برنامه های سازمان دانش آموزی در ایام الله دهه فجر اظهار کرد: امسال نیز همانند سال های گذشته همایش یاوران انقلاب را در بعد استانی و به صورت مجازی برگزار خواهیم کرد، همچنین پویش بوسه بر بهشت که در جهت تقدیر از مقام مادر برنامه ریزی شده را به اجرا در خواهیم آورد.

وی ادامه داد: سازمان دانش آموزی جهت تقویت روحیه مطلبه گری و ارتقای شاخصه فن بیان و همچنین تحقق ساحت تربیت سیاسی دانش آموزان اقدام به برگزاری سلسله مناظرات دانش آموزی کرده که این مناظرات از مرحله مدرسه ای تا استانی و کشوری به اجرا درخواهد آمد.

عباس زاده افزود: فعالیت مربیان و دانش آموزان در طی ایام کرونا و تعطیلی مدارس همواره پیگیری شده و در بسترهای مجازی به انواع مختلفی به اجرا در آمده است.

وی در این خصوص گفت: برگزاری دوره تربیت مدرس و دوره آموزش خبرنگاری برای دانش آموزان، افتتاحیه و برگزاری جلسات متعدد برای مجلس دانش آموزی و همچنین دوره های آموزشی برای مربیان پیشتاز و دانش آموزان عضو این تشکل از جمله این اقدامات بوده که به نحو احسن برگزار شده اند.