11 دی، 1399

سازمان دانش آموزی استان اردبیل ، با هدف کمک به دانش‌آموزان مستعد اما نیازمند ، پویش اهدا یا خرید گوشی‌ و تبلت‌های هوشمند را با عنوان "من هم حاضرم"آغاز کرده است.

دعوت پویش "من هم حاضرم" برای کمک به دانش آموزان محروم در استان اردبیل

احمد ناصری، مدیر کل آموزش وپرورش اردبیل اظهارکرد : تعدادی از معلمان از  اسفندماه آموزش‌های خود را به‌صورت آنلاین آغاز کردند و دانش‌آموزانی که وضعیت مالی بهتری داشتند حتی با وجود کرونا در خانه‌هایشان به‌وسیله گوشی‌های هوشمندموبایل یا کامپیوتر درس‌های جدید را فرا گرفته‌اند اما عده ای به دلیل فقر مالی خانواده‌هایشان با مشکلاتی مواجه هستند.

او افزود : انتظار ما از شهروندان عزیز هم استانی این است که باخرید  یا اهدای این گوشی‌ها، جمع آوری کمک از اطرافیان برای خرید گوشی هوشمند و یا تبلت سیم کارت خور نو و کارکرده یا حتی با واریز کمکهای نقدی به شماره حساب ۱۳۰۶۰۷۱۰۸۰درنزد بانک تجارت شعبه حافظ بنام  سازمان دانش آموزی استان در این امر الهی و انسانی مشارکت نمایند.

رئیس شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی استان خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان محروم شناسایی شده برای اهدای این لوازم کمک‌آموزشی بر اساس شاخصه هایی چون پایه تحصیلی،کیفیت نمرات در طول سال یا سال‌های گذشته، وتعداد دانش‌آموز در هر خانواده انتخاب می‌شوند.